Anker Eufy | Side Brush, 2 pairs, Durable, Soft, Compatible with E25/ E28/S1 Pro/S1
- TootjadAnker Eufy
- Mudel: T29B8011
- Saadavus: 5
-
24€
Anker Eufy | Side Brush, 2 pairs, Durable, Soft, Compatible with E25/ E28/S1 Pro/S1
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 135.00 mm |
| Gross height (mm) | 220.00 mm |
| Gross weight | 0.092 kg |
| Gross width (mm) | 32.00 mm |
| Net weight | 0.02 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 909 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 60.72 g |
| Plastic (No PET) | 15.18 g |
| Producer | Anker Eufy |
| Producer product name | Side Brush, 2 pairs, Durable, Soft, Compatible with E25/ E28/S1 Pro/S1 |
| Tare weight (kg) | 0.076 kg |
| Ühilduvad tooted | Compatible with eufy Omni S1 Pro/S1/E28/E25 |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |


